Okresné a krajské kolo v Cezpoľnom behu

Dňa 2.10.2018 sa naši žiaci zúčastnili okresného kola v cezpoľnom behu stredných škôl, ktorý sa už tradične konal v Zuberci. Náročnú trať dlhú 5,5 km, zvládli naši študenti veľmi dobre a po prvom (Peter Bača), treťom (Tomáš Ujmiak) a jedenástom (Branislav Papán) mieste si zabezpečili postup na krajské kolo do Liptovského Mikuláša z 1.miesta za družstvá.

Na krajskom kole pre chorobu neštartoval Braňo a nahradil ho Filip Ďuriník,  ktorý si šiel vlastne len vyskúšať, či na to má. Či už slabšia trénovanosť, chladné počasie alebo tá trocha šťastia zapríčinili, že sme do bojov o postup prakticky nezasiahli. Chalani sa nakoniec v silnej konkurencii nestratili a vzorne reprezentovali našu školu, začo im patrí veľké poďakovanie.

Mgr. Lešňovská Ľubica

š